Klacht: Klacht over afbreken mespunt Boretti universeel mes

Vrouw58 op 26 januari 2023 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 26 januari 2023

Een klant heeft een klacht ingediend over het afbreken van de mespunt van een Boretti universeel mes dat bij Albert Heijn is gekocht. De klant werd door de winkel verwezen naar de leverancier, wat volgens hen in strijd is met het consumentenrecht, en ervaart ook problemen met de anti-aanbaklaag van pannen van Royal van Kempen en Begeer.

Mijn Klacht:

Met het mes ben ik naar de balie geweest. Ik kreeg te horen dat ik zelf contact moest opnemen met de leverancier. Buiten dat dit in strijd is met het consumentenrecht, de verkopende partij is ten alle tijde aansprakelijk, kon ik zelf op AH gaan inloggen om te chatten. Ja ik kreeg een adres. Ook hier weer afgewimpeld. Albert Heijn heeft de extra omzet binnen, je kon het mes alleen kopen na het inleveren van een volle spaarkaart. Over de pannen van Royal van van Kempen en Begeer heb ik dezelfde klacht, rondom bij de rand laat de zwarte anti aanbaklaag los.

Gewenste Oplossing:

Een vervangend product. Dus een nieuw mes en een nieuw koekenpannetje( 20 cm doorsnede)

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Vrouw58
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer