Klacht: Oplichting

Gul19 op 22 december 2022 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 22 december 2022

Een klant van Albert Heijn heeft zich aangemeld voor een maand premium proefabonnement, in de veronderstelling dat er een herinneringsmail zou worden gestuurd voor het beëindigen van het abonnement. Na een maand ontving de klant echter een melding dat het abonnement was verlengd en er 12 euro was afgeschreven, zonder de beloofde herinnering te hebben ontvangen. Ondanks herhaaldelijk contact met de klantenservice kan Albert Heijn niet bewijzen dat de herinneringsmail is verstuurd en blijft het bij de betaling.

Mijn Klacht:

Ik had mij aangemeld voor een maand premium proefabonnement. Bij AH zijn reclame over premium staat dat er een herinnering mail verstuurd wordt voor het beëindigen van het abonnement bij afloop van de proefmaand. Dus vertrouwend hierop heb ik mij aangemeld voor het proefabonnement.

Tot mijn verbazing kreeg ik na een maand een mail dat mijn premium abonnement is voortgezet en er werd 12 euro van mijn rekening afgeschreven. Ik heb het teruggeboekt en in mijn mails gezocht naar de herinnering mail die AH heeft toegezegd. Maar kon niks vinden. Anders had ik het stopgezet!!!

Ik heb een paar keer contact gehad met AH-klantenservice ze kunnen niet aantonen dat het verstuurd is en blijven op het punt dat ze dit niet goed gaan zetten en ik moet betalen. Hun systeemfout is mijn probleem geworden.

Uiteindelijk snapte een klantenservice medewerker het probleem en heeft toegezegd dat het opgelost zal worden bood haar excuses aan. Ik heb screenshots van de chat met deze medewerker. Ik dacht dat het opgelost was.

Vandaag ontvang ik weer een mail, dat ik 12 euro en nog 5 euro administratie kosten moet betalen. Ik voel mij opgelicht door AH en ben er heel moe van. En vind dit zelfs tegen het consumentenrecht en strafbaar. Ik weet niet hoe dit nu op te lossen.

Gewenste Oplossing:

Ik wil dat dit abbonement stop gezet wordt en dat AH stopt met mij te stalken voor betaling.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Gul19
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer