Klacht: onterecht bestelproces in order omgezet

GROPALY op 12 september 2022 over MijnDomein.nl in de categorie Websites - Building en Hosting

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
MijnDomein.nl has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 5.0/10 ★★★☆☆
Status Open
Datum 12 september 2022

Een klant van MijnDomein.nl heeft een klacht ingediend over een onterecht omgezette bestelling. Na het selecteren van een domeinnaam en het kiezen van een betaalwijze, besloot de klant de procedure te annuleren zonder zijn gegevens in te vullen. Desondanks ontving de klant een rekening voor een domeinnaam die niet besteld was en ervaart problemen met het bereiken van de klantenservice.

Mijn Klacht:

Ik zocht bij Mijn Domein naar mogelijkgeden voor een domeinnaam, hierbij kan je klikken op een naam van jouw keuze. Dit leek mij wel wat en ging verder tot de betaalwijze; Ik koos voor IDbetaling
Maar voordat ik mijn rekening gegevens had vermeld twijfelde ik of ik moest doorgaan. Dat heb ik niet gedaan en de procedure en website afgesloten
Nu heb ik toch een rekening gekregen voor een domeinnaam die ik ik niet besteld heb.
Bij Mijn Domein kun je deze klacht niet kwijt er is geen mens bereikbaar Dus heb ik een opzegprocedure in werking gezet waar waarschijnlijk kosten aan verbonden zijn

Gewenste Oplossing:

met creditering van de faktuur en het opzeggen van domeinnaam fullblue.top

Beoordeling 5/10 star-3 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over MijnDomein.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar MijnDomein.nl over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over MijnDomein.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door GROPALY
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM