Klacht: Onvermogen om bestelling te Annuleren en Respectloze Klantenservice

Gulsenn op 28 augustus 2022 over H&M in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf H&M
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 28 augustus 2022

Een klant van H&M ondervond problemen bij het annuleren van een bestelling die naar een oud adres werd verzonden. Ondanks pogingen om hulp te krijgen van zowel een winkelmedewerker als de klantenservice, kon de klant geen oplossing vinden en voelde zich niet goed behandeld.

Mijn Klacht:

Gisteren, toen ik voor mijn nichtje aan het winkelen was in de hm-winkel, had het product dat ik wilde niet de maat, dus ging ik naar de hm-applicatie, werkte mijn adresgegevens bij en plaatste een bestelling. Toen ik echter de bestelling bekeek die ik direct daarna plaatste, zag ik dat deze naar mijn huisadres zou worden gestuurd waar ik 3 jaar geleden woonde en ik wilde deze annuleren. (Ik had binnen 3 jaar bestellingen naar mijn nieuwe adres, mijn oude adres was niet geregistreerd. Ik heb haar huisadres in het systeem ingevoerd omdat ik een cadeau voor mijn nichtje had gekocht) Ik vroeg de winkelmedewerker om hulp en belde de klantenservice en kon hem niet bereiken. Ik heb vanmorgen weer gebeld, maar de vrouw aan de telefoon zei dat nadat mijn bestelling op mijn oude adres was aangekomen, ik contact moest opnemen met de mensen die op dat adres woonden. Ik vroeg haar waarom zij het product dat in hun magazijn verscheen niet heeft geannuleerd omdat het nog niet is verzonden, maar zijj zei dat ik het niet kan annuleren. Zij zei dat het mijn schuld was, je moet het zelf uitzoeken, en hing toen op toen ik zei dat zij me moest helpen. Ik ben de klager. Een klantenservice hoort een klant niet zo te behandelen. Zij deed niets om het probleem op te lossen en hing bovendien de telefoon in mijn gezicht. Mijn beltijd is vanmorgen 09

Gewenste Oplossing:

Het gaat er niet om dat ik het recht heb om mijn bestelling zonder al te veel moeite te annuleren en me te kunnen helpen. Als ik de klantenservice bel, wil ik een oplossing nemen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over H&M

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over H&M nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Gulsenn
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM