Klacht: Niks ontvangen antwoord en reageert niet

Robrecht Deleener op 08 juni 2022 over Radio-Navigatie.nl in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 8 juni 2022

Een klant heeft weken geleden een Android radio besteld voor zijn Range Rover Evoque, maar heeft na drie weken nog niets ontvangen. Ondanks herhaaldelijk bellen en e-mailen, ontvangt hij geen reactie van het bedrijf, wat zijn vertrouwen in Radio-Navigatie.nl heeft aangetast.

Mijn Klacht:

Ik kocht weken geleden een Android radio voor mijn range rover evoque na 3 weken niks ontvangen elke dag bellen mailen geen reactie. Hij ziet de berichten maar antwoord niet. Nergens te bereiken. Ok dat bestellingen soms langer weg blijven maar na 3 weken totaal geen antwoorden de telefoon afgelegd word betwijfel ik dat ik wel nog iets krijg ! Vertrouwen in bedrijf is al weg !

Gewenste Oplossing:

Geld terug of android radio ontvangen

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Radio-Navigatie.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Radio-Navigatie.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Robrecht Deleener
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)