Mijn Klacht:
Op 17 februari een android radio besteld bij Radio-Navigatie.nl. na 1 week nog niks gehoord dus maar eens gebeld. Werd steeds weg gedrukt toe maar via de Whatsapp. Ook hier werd niet op gereageerd. Uiteindelijk na heel veel bellen iemand aan de telefoon gekregen. Er werd verteld dat het type dat ik had uitgezocht niet voorradig was, maar ze zouden een type hoger opsturen. Na 1 week nog steeds niks ontvangen. Dus maar weer bellen. Eindelijk na 2 dagen bellen iemand aan de telefoon. Ze snapten er niks van. Ik moet s ff wachten en toen kreeg ik track en tracé code van DHL. Na 2 week nog steeds geen radio. Dus maar weer gebeld. Mij telefoon gaf steeds bezet toon aan. Dan maar met de telefoon van mij vrouw. Er werd niet opgenomen,maar svanonds werd er netjes terug gebeld. Hij snapte er niks van , maar ging het uitzoeken. Mijn vrouw vertelde hem dat misschien beter was om via PTT te versturen. Dat zij doen, en warempel 1 week later de radio ontvangen.
Ik wilde de radio gaan inbouwen. Helaas de verkeerde kabelset erbij. Ik heb een Volvo XC60 en de kabelset die erbij zit is van Volvo XC90. Past dus niet. Weer bellen. Toch gelukt om iemand aan de telefoon te krijgen. Probleem uitgelegd en er zou een nieuwe kabelset worden opgestuurd. Maar u begrijpt het al,na 1 week nog steeds niks ontvangen.
Ik weer bellen, appen en mailen maar tot op heden nog zonder resultaat. Er word niet meer gereageerd. Nu zit ik hier met een dure nieuwe radio waar ik niks aan heb
Gewenste Oplossing:
Dat met enige spoed alsnog de kabelset inclusief cambus word opgestuurd en misschien als goedmakertje een dashcam erbij


