Mijn Klacht:
Begin oktober belde (of robotchatte) ik met de Efteling dat ik met 2 kleinkinderen wilde reserveren maar dat de voordeeltickets van de AH maar tor 14 november geldig waren en dat deze in de herfstvakantie niet geldig waren, of deze datum door coronamaatregelen evt. verlengd zouden zijn en zij meldden mij dat dat het geval was.
Omdat 1 kleinkind net op de middelbare school zit kon ik alleen op zaterdag en zodoende heb ik meteen gereserveerd voor zaterdag 26 november 2021.
We konden helaas pas reserveren tussen het tijdvak 10.45 en 11.00 en de Efteling was ook door corona niet tot 20.00uur maar tot 18.00 uur open.
Toch hadden wij et zin in.
Het was erg druk maar wij waren op tijd en parkeerden bij wolf 3, dit was zeker 20 minuten lopen naar de ingang, waar lange wachtrijen stonden,waar wij ons aansloten.
Eindelijk waren we bij de scanmensen, maar tot onze verbazing mochte we er niet door want de datum was 13 dagen verlopen. Ik zei dat ik hiervoor gebeld/videochat had en dat dit met toestemming was verlengd.
Hij stuurde mij naar de servicekassa.
Daar deed ik mijn verhaal weer, maar ik moest bewijs overleggen dat ik gebeld/chat had.
Ik ging naarstig op zoek of ik dat telefoontje/chat nog kon vinden, maar (misschien door de stress), kon ik dat niet vinden.
De meneer bij de kassa was heel erg bot en gaf mij 2 opties: Of ik ging gewoon naar huis(wat ik natuurlijk mijn zwaar teleurgestelde kleinkinderen die deze verrassingsdag voor hun verjaardag cadeau hadden gekregen natuurlijk niet kon aandoen).
Of ik kocht 3 nieuwe kaartjes à€45 per stuk.
Na veel praten maar dat hielp niks, heb ik dit dan toch maar gedaan met mijn klein salarisje.
Natuurlijk hebben de kinderen ontzettend genoten van deze dag ondanks dat het koud en nat was en er vele wachtrijen waren bv bij de Baron van 50minuten en nog vele andere wachtrijen en dat we dus bijna geen geld meer hadden voor een hapje of een drankje.
Toch gaf me deze dag een vieze nasmaak als ik denk aan hoeveel ik per persoon heb moeten betalen om misschien 10 attracties te zijn geweest voor 3x €33 en 3x €45 €234,- betaald is waarvan 1x €12 in mindering is gebracht dus €74,- pp heb afgerekend.
Ik heb besloten NOOIT meer naar de Efteling te gaan met mijn inmiddels 6 kleinkinderen terwijl ik er maar 20 minuten rijden vandaan woon. En ik ga het mijn familie en kennissen ook ernstig afraden.
Dat jullie een eenvoudig hardwerkend sociaal maar met een klein inkomen persoontje DIT zonder geweten af kunnen troggelen vind ik mensonterend en geldklopperij.
Ik ben ook ZO boos dat als ik niet binnen 7 dagen iets van jullie hoor over een teruggave van het teveel betaalde geld, ik deze klacht bij Radar Avrotros ga voorleggen.
Groetjes Anita de Weerd
Gewenste Oplossing:
Teruggave van het teveelbetaalde geld van €123,- en een leuke attentie voor mijn kleinkinderen

