Klacht: Twee keer 10,- betaald voor niks

Lottevanzijl91 op 22 oktober 2021 over Uber in de categorie Taxibedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Uber
Categorie Taxibedrijven
Status Open
Datum 22 oktober 2021

Een klant heeft twee keer een Uber besteld, maar de chauffeur was niet te vinden en heeft niet gebeld. Hierdoor werden de ritten geannuleerd, wat resulteerde in een betaling van 20 euro zonder dat er een rit heeft plaatsgevonden. De klant moest vervolgens opnieuw een Uber bestellen.

Mijn Klacht:

Ik heb twee keer gehad in een week dat ik een Uber bestelde, dat de Uber nergens te vinden was en niet belde dat hij er was. Waardoor ik geen Uber had en ook nog een geannuleerd werd door jullie zelf. Waardoor ik nu 20,- heb betaald en alsnog een nieuwe Uber!

Gewenste Oplossing:

Ik zou graag mijn geannuleerde ritten twv 20,- terug zien!

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Uber

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Uber nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Lottevanzijl91
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM