Klacht: 2 x keer plantje gekregen totaal verlept

WILLIE Zeeman op 05 oktober 2021 over Greetz.nl in de categorie Internetshops - Wenskaarten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 5.0/10 ★★★☆☆
Bedrijf Greetz.nl
Status Open
Datum 5 oktober 2021

Een klant heeft twee keer een verlept plantje ontvangen van Greetz.nl, ondanks het ontvangen van een vervangend exemplaar na de eerste klacht. De klant heeft foto's van beide plantjes gemaakt en uitgedrukt dat het vertrouwen in de kwaliteit van de producten laag is, vooral gezien de prijs van 23 euro.

Mijn Klacht:

mijn dochter stuurde mij een plantje verlept een foto gestuurd naar haar zij heeft greetz verwittigd kreeg een nieuw plantje . weer totaal verlept heb beide plantje op foto gezet . nu krijg ik weer een nieuw plantje vandaag. heb er weinig vertrouwen meer in. ongelofelijk voor 23 euro een plantje.

Gewenste Oplossing:

het eerste plantje maar dan goed

Beoordeling 5/10 star-3 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Greetz.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Greetz.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door WILLIE Zeeman
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM