Klacht: 5 slecht afgedrukte foto,s in fotoboek

b. bastiaan op 06 januari 2016 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Kruidvat
Categorie Drogisterijen
Status Open
Datum 6 januari 2016

Een klant heeft een klacht ingediend over de kwaliteit van een recent fotoboek van Kruidvat, waarin minstens vijf foto's slecht zijn afgedrukt. De klant merkt op dat de kleuren doorlopen of dat er gele vlekken op de afdrukken zitten, terwijl de kwaliteit normaal gesproken goed is.

Mijn Klacht:

in mijn fotoboek staan minstens 5 foto’s die niet goed zijn afgedrukt, de kleuren lopen door of er zit een gele vlek op.
meestal is de kwaliteit prima maar bij het laatste boek dus niet

Gewenste Oplossing:

ik heb al heel wat boeken besteld en die zijn prima.
ik ga er ook vanuit dat dit eenmalig is .
oplossing: extra korting op volgend bestelling!

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kruidvat

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Kruidvat nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM