Klacht: 3 standen speen Avent snel kapot

LizzyCaron op 01 augustus 2017 over Philips in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
πŸ”„ In behandeling
Bedrijf Philips
Categorie Electronica Merken
Status In behandeling
Datum 1 augustus 2017

Een consument heeft een klacht ingediend over de 3 standen speen van Avent van Philips, die na twee weken gebruik al kapot is gegaan. Het gat waar de voeding doorkomt is aanzienlijk vergroot, wat volgens de klager niet de bedoeling kan zijn. De frequentie van vervanging, elke 2 tot 3 weken, wordt als te duur ervaren.

Mijn Klacht:

Ik gebruik nu sinds een week of 2 de 3 standenspeen van avent. Maar hij is nu al kapot! Het gat waar de voeding doorkomt is 2 keer zo groot geworden. Dit is neem ik aan toch niet de bedoeling dat ze zo gauw kapot gaan? Vindt het best duur om om iedere 2/3 weken een nieuwe speen te moeten kopen.

Gewenste Oplossing:

Nieuwe spenen

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Philips

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Philips nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Philips in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM