Klacht: 2 x zo veel betaald voor tickets John Mayer

mirandawinterswijk op 29 september 2019 over TopTicketshop in de categorie Ticketbedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Ticketbedrijven
Status Open
Datum 29 september 2019

Een klant heeft bij TopTicketshop vier kaarten besteld voor het concert van John Mayer, maar ontdekte bij ontvangst van de e-tickets dat deze op een andere naam staan en dat de originele prijs aanzienlijk lager is dan het bedrag dat is betaald. De klant voelt zich opgelicht en is van plan om in de toekomst geen tickets meer via dit bedrijf te bestellen.

Mijn Klacht:

In maart heb ik bij Topticketshop 4 kaarten besteld voor het concert van John Mayer op 10 oktober. Ik was in de veronderstelling dat zij de directe verkoper zijn van concerttickets, maar toen ik de e-tickets vanmiddag ontving bleek dat deze op een andere naam staan en dat de originele prijs van de kaartjes Euro 75,- is. Ik heb er 144,50 per kaartje voor betaald! Ik voel me erg opgelicht en bestel nooit meer tickets via Topticketshop. Ik begrijp niet dat een dergelijk bedrijf überhaupt mag bestaan!

Gewenste Oplossing:

Wanneer ik een tegemoetkoming krijg voor het te veel betaalde (69,50 per kaartje).

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM