Klacht: 2 maanden wachttijd en afdeling onbereikbaar en dus niet aanspreekbaar

LeonD op 25 februari 2016 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 25 februari 2016

Een klant van Vodafone heeft ongeveer twee maanden geleden een TOU-verzoek ingediend, maar dit is nog steeds "in behandeling". Ondanks meerdere telefoongesprekken met de klantenservice is de betreffende afdeling niet bereikbaar, wat leidt tot frustratie over de lange wachttijd en het gebrek aan communicatie.

Mijn Klacht:

Ongeveer 2 maanden! geleden verzond ik aan de juiste afdeling van vodafone een zg TOU verzoek. De noodzakelijke documenten onbescheiden waren bijgevoegd. Tot op heden is dit “in behandeling”. Inmiddels ben ik 4 of 5 telefoongesprekken met 1201 verder. Vanaf 10 feb jl. heb ik zg vraagnummer met een link naar deze situatie, waar nog steeds “in behandeling” staat. Telefonisch is deze afdeling niet bereikbaar, en kan dus ook niet worden aangesproken op dit onbeschoft lange “aan de lijn” houden
De frustratie roept eigenlijk omschuttingtaal. ;-(((

Gewenste Oplossing:

Contact vanuit de afdeling.
effectuering van de contractoverdracht met terugwerkende kracht tot aan de aanvraagdatum

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vodafone

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vodafone nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie