Klacht: Object niet geleverd

MrEsceha op 22 januari 2019 over 123world.nl in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 22 januari 2019

Een klant van 123world.nl heeft een klacht ingediend over het niet ontvangen van een bestelde oplader, ondanks een verzendbevestiging. Het ordernummer is 201900047 en de bestelling dateert van 9 januari 2019. De klant heeft het probleem gemeld, maar heeft geen reactie ontvangen.

Mijn Klacht:

123-world De Ee 124 9201BK Drachten

ordernummer 201900047 d.d. 09-01-2019

Originele oplader lader Samsung micro usb 100V-250V ETAOU10EBE (MTSAMLAD07)

Niettegenstaande het bericht dat de oplader is verzonden heb ik deze nog steeds niet ontvangen. Ik heb daty gemeld. Geen reactie.

Gewenste Oplossing:

Toezending oplader of terugbetaling €5,95 plus verzendkosten €2,. -
Oplader inmiddels ontvangen

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over 123world.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door MrEsceha
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)