Klacht: Telefoonhoes niet geleverd.

Jos van der Tang op 07 december 2021 over 123superdeals.nl in de categorie Websites - Korting, voordeeltjes en aanbiedingen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 7 december 2021

Een klant heeft op 24 september 2021 een telefoonhoes besteld bij 123superdeals.nl, maar heeft deze tot op heden niet ontvangen. Volgens de tracktrace is het pakket op 27 oktober in Nederland aangekomen, maar er is sindsdien geen voortgang in het afleverproces geweest.

Mijn Klacht:

24 september 2021 telefoonhoes besteld, volgens tracktrace is het op 27 oktober in Nederland aangekomen, het is nu 7 december en er is nog geen voortgang in het afleverproces.

Gewenste Oplossing:

Het liefst wil ik de bestelde telefoonhoes en anders mijn geld terug.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over 123superdeals.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over 123superdeals.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Jos van der Tang
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM