Klacht: Na 77 dagen nog steeds product niet binnen

Bobvanbeek op 24 februari 2021 over 123superdeals.nl in de categorie Websites - Korting, voordeeltjes en aanbiedingen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 24 februari 2021

Een klant heeft op 8 december voor 750 euro aan draadloze schermontvangers besteld bij 123superdeals.nl, maar heeft op 25 januari het product nog steeds niet ontvangen. Pogingen om contact op te nemen met de klachtenafdeling zijn zonder resultaat gebleven.

Mijn Klacht:

Heb op 8 december voor 750 euro aan draadloze schermontvangers besteld. Nu op 25 januari nog steeds niet binnen en krijg geen contact met de klachtenafdeling.

Gewenste Oplossing:

Wil mijn geld terug maar formulier is niet oproepbaar.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over 123superdeals.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over 123superdeals.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Bobvanbeek
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM