Mijn Klacht:
Ik heb via een Marktplaats.nl actie de “Philips LivingWhites set met 7 lampen”-set besteld op 18 januari 2013. De actie leek me betrouwbaar gezien de goede naam die Marktplaats heeft en een eerdere actie waar ik aan had deelgenomen. Bij de laatste was er netjes op tijd geleverd.
Helaas is ditmaal volledig onduidelijk waarom de set niet binnen de gestelde tijd van 10 dagen geleverd kon worden. Ik heb geen enkele e-mail ontvangen over de eventuele vertraging, en op e-mail wordt niet gereageerd. Telefonisch waren ze voor mij niet bereikbaar na 10 minuten (à €0,50) in de wacht te hebben gestaan en uiteindelijk een melding dat niemand telefonisch bereikbaar is. Dit laatste lijkt wel met opzet te zijn gedaan om extra geld te genereren. Het is natuurlijk wel heel opvallen dat er opeens na 10 minuten niemand meer bereikbaar is. Makkelijk geld verdienen.
Gewenste Oplossing:
Ik zou uiterlijk binnen een week vanaf nu (1/2/2013) mijn product willen ontvangen, anders ben ik genoodzaakt om 12delivery in gebreke te stellen.
Verder lijkt het mij ook verstandig van Marktplaats om zich te laten informeren door haar zakenpartner 12delivery. Dit schaadt ook de naam van Marktplaats, en geeft daarmee indirect ook Marktplaats een louche naam.
