Klacht: 1 kassa geopend,

[email protected] op 21 januari 2019 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 21 januari 2019

Een klant van Albert Heijn Trefcenter Venlo ervaart frustratie vanwege de lange wachttijd bij de kassa, waar slechts één van de negen kassa's geopend is. Ondanks een verzoek om een extra kassa te openen, kreeg de klant te horen dat dit niet mogelijk was, wat leidde tot de indruk dat klanten gedwongen worden om zelf te scannen en met pin te betalen.

Mijn Klacht:

Goede avond,
Ik kom net terug van AH Trefcenter Venlo. Rond half 9 staan er 10 klanten in een rij en er is 1 kassa geopend. Alle andere zeker 8 zijn gesloten. Een vriendelijke AH hulp komt vragen, wie ze bij de zelfscan kan assisteren. Op mijn vraag of er misschien een kassa geopend kon worden, zei ze dat dit niet kon.Ik zou niet weten waarom niet. Je wordt gedwongen m.i. om zelf te scannen en met pin te te betalen.

Gewenste Oplossing:

Ik vind het prettig bij een cassiere contant af te rekenen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer