Klacht: bezorging

gerdake op 10 november 2013 over ZondagNieuws in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 10 november 2013

Een klant van ZondagNieuws ervaart problemen met de bezorging van het zondagsnieuwsblad, dat niet correct in de brievenbus wordt geplaatst. Hierdoor komen de krant en reclameblaadjes vaak doorweekt aan, wat leidt tot frustratie.

Mijn Klacht:

Het zondagsnieuws blad wordt niet in de bus gedaan maar ze laten het er gewoon uitsteken. (bus is groot genoeg). Met gevolg dat we geregeld een doorweekte krant en reclameblaadjes hebben. Zeer ergerlijk.

Gewenste Oplossing:

Gewoon VERSTAND GEBRUIKEN . Krant hoort IN de bus en NIET erbuiten.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over ZondagNieuws

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over ZondagNieuws nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM