Klacht: Verkeerde kleur, slechte afwerking, slechte service

Kelters op 19 september 2023 over Zitmaxx Wonen in de categorie Meubelwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Zitmaxx Wonen has resolved this complaint
✅ Klacht opgelost op 21 september 2023
Reactie van het bedrijf:

Beste Lee Kelters, bedankt voor je review. Wat vervelend om te horen dat de meubelen niet naar wens zijn geleverd! Je hebt bij ons online een eetbank en eetstoelen besteld in een kleur die je zelf hebt aangeklikt. Zoals je...

Categorie Meubelwinkels
Status Opgelost
Datum 19 september 2023

Een klant van Zitmaxx Wonen ontving bij zijn online bestelling van een eetbank en eetstoelen niet de verwachte kleuren, maar donkere bruine en beige meubelen. Daarnaast waren er kwaliteitsproblemen, zoals slecht gestikte stoelen en plooien in de eetbank. De klant kreeg te horen dat hij zelf verantwoordelijk was voor het bestellen zonder kleurstalen en dat de afwijkingen in kleur en kwaliteit zijn probleem zijn.

Mijn Klacht:

Online een eetbank en eetstoelen besteld in een donkere grijs int en een lichtere grijstint.
Levertijd 10-14 weken, later binnen.
Bij het uitpakken van de meubelen krijgen wij donkere bruine en beige meubelen te zien.
Wij hebben daarna contact opgenomen met de winkel en zij gaven aan dat het maar een indicatie is van de kleur en ik het niet zomaar online had moeten bestellen of kleurstalen aan had moeten vragen.
Echter lijkt mij dat er inderdaad enig verschil in kan zitten maar niet een totaal andere kleur.
Na het bekijken van de stoelen zagen wij ook dat 2 stoelen niet goed gestikt zijn en bij 1 stoel er zelfs draad uitkomt. De eetbank heeft al plooien.
Ook dit is volgens zitmaxx mijn probleem omdat ik het online heb besteld.
het lijkt mij dat als je iets online verkoopt het moet kloppen en netjes moet zijn. Anders verkoop je toch niet online? Dan stuur je je klanten toch naar de winkel?
Ook ben ik enorm slecht door aftersales. Aangezien zij mij vermeldt hebben dat je producten in de winkel moet kopen en niet online. Belachelijk

Gewenste Oplossing:

Geen. Omdat ik het online heb gekocht is het mijn eigenschuld dat de kleur niet overeen komt. Terwijl dit een totaal andere kleur is.
En de plooien en stikfouten ook

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Zitmaxx Wonen over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Zitmaxx Wonen in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Zitmaxx Wonen een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Zitmaxx Wonen

Heeft op 21 september 2023 om 14:10 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Lee Kelters, bedankt voor je review. Wat vervelend om te horen dat de meubelen niet naar wens zijn geleverd! Je hebt bij ons online een eetbank en eetstoelen besteld in een kleur die je zelf hebt aangeklikt. Zoals je door mijn collega's is uitgelegd, kan een kleur op een beeldscherm anders tonen dan de werkelijkheid, omdat we te maken hebben met beeldscherminstellingen en invloeden van lichtval. Wij hebben dan ook kunnen vaststellen dat de geleverde kleur de bestelde en juiste kleur betreft.

Betreffende de plooitjes die in de bekleding zitten hebben wij inmiddels een monteur ingeschakeld die dit aan huis zal komen herstellen.
Wij gaan er vanuit dat dit probleem hiermee is opgelost.

Alle klachten die gemeld zijn door Kelters
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM