Klacht: Week zonder internet/bellen/tv

Tineke Mollet op 20 juli 2017 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 20 juli 2017

Na nachtelijke werkzaamheden heeft de klager geen internet, telefoon en tv meer. Ziggo heeft aangegeven dat een monteur pas over acht dagen kan komen, wat de klager als onacceptabel ervaart, vooral omdat thuiswerken hierdoor niet mogelijk is. De suggestie om gebruik te maken van wifispots is niet haalbaar voor de klager, en een verzoek om eerder een afspraak te maken werd niet gehonoreerd.

Mijn Klacht:

Na werkzaamheden in de nacht, hebben we geen internet/telefoon en tv meer. Gebeld met ziggo en het probleem zit waarschijnlijk in het kastje, dus monteur moet langs komen. Dit kan echter pas over 8 dagen!! Dus wij hebben 8 dagen geen internet/telefoon en tv! Dat kan toch niet?! O.a Werk kan thuis niet gedaan worden. Er werd gezegd, dat we dan gebruik moeten maken van wifispots, dat gaat hier niet! We konden vandaag terug bellen voor een andere snellere dag: dat ging niet! Absoluut niet klantvriendelijk!!

Gewenste Oplossing:

Sneller een monteur

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ziggo

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ziggo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie