Klacht: Waardeloos

Jan v.d.Klooster op 01 juni 2017 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 1 juni 2017

De klager ervaart sinds de fusie van UPC en Ziggo veel problemen met de diensten van Ziggo, waaronder televisie en telefonie. Na tientallen telefoontjes naar de klantenservice en een lange wachttijd op een monteur, is de situatie nog steeds niet opgelost. De klager heeft ook moeite met de verstaanbaarheid van de medewerkers van het klachtencentrum en is pas tevreden als alle diensten naar behoren functioneren.

Mijn Klacht:

Sinds samengaan upc-ziggo.
Veel problemen met eerst tv, alle kabelsvernieuwd. Daarna zeer slechte telefoon. Duurt ook al zeker 10 maanden. Tot vorige week geen tv. Internet, telefoon.
Vandaag monteur geweest. Wij waren afgesloten, had een ander moeten zijn.
Bijna week op monteur moeten wachten. Ook zo,n 10 euro aan gsm gesprekken besteed.
O.a klachten lijn ziggo. Denk laatste jaar zeker 30 telefoontjes moeten plegen met ziggo. Wat ook vervelend is dat dat het klachten centrum in Limburg zit
En de meeste zijn niet te verstaan. Zwaar Limbrgs accent. Het wachten is nog steeds op een perfecte telefoonlijn. Monteur gaat nieuwe software plaatsenben pas tevreden als alles goed werkt. Ook telefoon. Durft alles bij elkaar zo.n 2 jaar.
Moet contant voor hoede telefoon veel resetten.

Gewenste Oplossing:

Als alles goed werkt!!!h
Kan contractdatum niet vinden

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ziggo

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ziggo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie