Klacht: Slecht/Geen tv signaal op bovenverdieping.

Dextr0 op 01 oktober 2017 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 1 oktober 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Na het installeren van een nieuw wifi-modem i.v.m. een defect ouder modem hebben wij geen tv signaal meer op de bovenverdieping. Voorheen werkte alles prima, maar na enkele aanpassingen in de meterkast doen enkel de publieze zenders het nog. Aantal keren contact opgenomen met Ziggo, echter enkel incompetente en weinig gemotiveerde medewerkers aan de telefoon gehad.

Gewenste Oplossing:

Na vele jaren als trouwe klant verwacht je een betere service. Wij zijn pas tevreden als het tv signaal op de bovenverdieping weer naar behoren werkt en interactieve televisie ook weer werkt.

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ziggo

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ziggo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie