Klacht: onterechte betaling!!!

mamkids71 op 17 juni 2020 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 17 juni 2020

Een klant van Ziggo heeft problemen ervaren met onterechte betalingen na een wijziging van zijn abonnement. Na het aanpassen van zijn abonnement en het ontvangen van kortingen, ontving hij facturen met verwarrende bedragen en een openstaand saldo dat hij niet kon verklaren. Ondanks zijn betalingen blijft hij geconfronteerd met onduidelijkheden en extra kosten.

Mijn Klacht:

januari 2020 gebeld i.v.m. slechte wifi ( altijd al geweest ) ik had de vraag om evt mijn abonnement aan te kunnen passen….
ik betaalde €67 en kon op proef proberen naar iets goedkoper voor €60.95
ik merkte eigenlijk geen verschil dus heb deze aangehouden.
Omdat dit een nieuw abonnement betreft, kreeg ik 3 maanden korting en zou ik €34.95 betalen. In januari werd er €41.05 afgeschreven ik dacht dat zal een verrekening zijn met het oude abonnement.
In februari krijg ik een factuur waarop staat, tegoed van € 9.61, In maart een € 44.48 betalen.
Maar ongeveer in februari maart is het gedonder begonnen …
Ik zag dat er een bedrag open stond van €83.34 ( raar bedrag) ik heb gebeld, en volgens Ziggo stond dit bedrag nog open, ik zei dat kan niet want heb alles netjes betaald, toen werd er dood leuk gezegd , u heeft zelf de bedragen overgemaakt, ik zei nee dat kan niet want jullie sturen de facturen per email op en daar kan op betalen met de link ideal.
heb zeker wel in 2 dagen tijd 15 keer gebeld en elke keer wordt er wat anders gezegd. Na 15 keer te hebben gebeld kreeg ik eindelijk iemand aan de telefoon die mij goed heeft kunnen helpen, wat bleek, ze hadden de kortingen niet doorgevoerd in het systeem en dat zou verrekend worden met het volgende factuur ( april 2020 ) en inderdaad i.p.v €60.95 betaalde ik €2.61 maar wat bleek, omdat ik een nieuw abonnement afsloot terwijl ik al heel lang klant ben , heb ik de activatiekosten moeten betalen van €25 dus : 60.95 – 83.34 – 25 2.61
Ik dacht, hoera gelukkig!
Maar in mei 2020 krijg ik weer dezelfde factuur per mail met het bedrag van € 83.34 pfff zucht!!
Dus weer aan de telefoon, en weer, werd er een gezegd : ja u heeft een dubbele factuur open staan, waarbij ik echt heel boos werd en het van geen ene kant klopte. Daarna weer gebeld en kreeg ook weer iemand aan de telefoon die er meer verstand van had ( dacht ik ) en heeft meer de moeite gedaan om het uit te zoeken… daarover zou hij een terugbel verzoek maken , zo gezegd zo gedaan inderdaad netjes terug gebeld maar helaas heb ik oproepen gemist / niet gehoord. De meneer heeft netjes een bericht ingesproken , maar de helft is niet hoorbaar!!! dus wist ik nog niks…
Paar dagen later wordt ik gebeld door onbekend nummer en werd er ingesproken dat ik het bedrag van €83.34 moet overmaken anders werd ik afgesloten. Ik weer bellen en weer de vraag neer gelegd waarom betalen??
En nu werd er verteld dat het met 2019 te maken heeft en er een fout is gemaakt, Jullie begrijpen dat ik witheet ben en heb het bedrag van € 83.34 maar betaald.

Gewenste Oplossing:

Dat ik mijn geld van € 83.34 terug krijg, en verwacht excuses.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ziggo

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ziggo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door mamkids71
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie