Mijn Klacht:
Beste dame/heer,
Ik ben heel erg ontevreden. Al sinds jaren probeer ik mijn internet en TV goed te krijgen. Ik betaal ruim 60 euro per maand en krijg een behandeling als klant, die alleen maar frustreert. Als ik kijk naar hoe vaak ik heb moeten bellen naar de Klantenservice, zonder dat ik iemand aan de lijn krijg die de gewenste bevoegdheden heeft zakt mijn broek echt af. Bovendien als ik vraag naar een manager krijg ik doodleuk te horen dat men de opdracht heeft niet eens een naam te mogen geven. In feite loop je als klant tegen een inadequate muur op. Uiterst frustrerend. Uren heb ik aan de telefoon gehangen omdat de dienstdoende helpdesk medewerker zich weer helemaal in de casus moest verdiepen. Vervolgens keer op keer monteurs over de vloer gehad, die de boel niet in orde konden maken. De 1 na laatste keer zelfs een monteur over de vloer gehad die een versterker voor mijn TV signaal installeerde en daarvoor 100 euro in rekening durft te brengen. Meteen zei ik niet te zullen betalen, omdat ik het niet meer dan normaal vind dat ik een goeie TV en internetverbinding krijg van jullie voor het geld dat ik maandelijks aan jullie kwijt bent. Het ergste van alles was dan ook dat zelfs met versterker het signaal slecht was. De monteur die daarna weer kwam (weer bleef ik uren thuis om deze monteur te kunnen ontvangen) ontdekte dat er allerlei dingen los zaten. Vanmorgen moest ik bellen om bezwaar te maken over de rekening van 162,45 euro. Krijg ik een dame aan de telefoon, die totaal onverstaanbaar is. Janine heet zij en zij mag geen achternaam doorgeven krijg ik te horen. Het is van een ongekende klantonvriendelijkheid. Voor 50 euro kon ze me tegemoetkomen. Zover reikt haar bevoegdheid zei zij. Ik vul dit formulier in om aan te geven dat jullie manier van werken verschrikkelijk irriteert.
Ik verwacht echt iemand met bevoegdheid aan de telefoon om mij uit te leggen hoe dit allemaal kan.
Gewenste Oplossing:
Als een bevoegde werknemer/manager van Ziggo mij belt en mij uitlegt hoe dit allemaal zo mis heeft kunnen gaan en ik geen cent hoef te betalen voor iets waar ik jaren lang al recht op heb, maar niet krijg, nl.: Goede TV en internet.
Nu na dagen wachten, uren telefoneren en heel veel ergernis verder is mijn TV en internet zoals ik het wil. Mijn eerste melding was al in 2014. Hoe maken jullie dit goed?

