Klacht: ZIGGO TV MODULE

Kees48 op 22 mei 2015 over BCC in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
BCC has resolved this complaint
Klacht opgelost op 28 mei 2015
Reactie van het bedrijf:

Wilt u svp de klacht opnieuw plaatsen met de naw gegevens van uw moeder of het ordernummer zodat wij het kunnen uitzoeken.

Bedrijf BCC
Status Opgelost
Datum 22 mei 2015

Een klant heeft een ZIGGO TV-module aangeschaft bij BCC voor een nieuwe SAMSUNG TV, maar ondervond problemen met de installatie. Na contact met ZIGGO en een andere leverancier bleek dat de gekochte module verouderd was en niet geschikt voor de TV. Na het kopen van een correcte module functioneert de televisie nu goed, maar de klant was ontevreden over de onvriendelijke service bij BCC.

Mijn Klacht:

Geachte lezer(es),

Enkele maanden geleden kocht ik voor mijn moeder (88), een nieuwe SAMSUNG TV bij MEDIA MARKT. Omdat de module bij BCC goedkoper werd aan geboden kocht ik deze bij BCC. Ik ben talloze keren met contact geweest met ZIGGO betreffende de installatie. Ten einde raad ben ik naar een andere TV leveransier gegaan om raad. Deze vertelde mijn dat mijn nieuwe televisie een 1.3 module nodig heeft om goed te werken,ik kocht bij BCC een module van een ouder type. Ik ben terug gegaan naar de vestiging BCC ,woonboulevard te BREDA. Ik werd door de verkoper zeer onvriendelijk geholpen en ben daar behoorlijk boos naar buiten gestapt. Door aanschaf van een 1.3 module werkt de TV nu wel.Ik heb nog gebeld met ziggo, welke me uitlegde dat ik voor een goed koper bedrag een verouderde module kocht.
De medewerker verzekerde mij dat men had moeten vragen om wat voor TV het ging, dit is mij niet gevraagd, ik zag alleen de goedkoper aanschaf en een door Ziggo gegaranderrde werking. Graag hoor ik van U, mvg, cm de wild
Rasopark 27 HOEVEN tel: 0165506120

Gewenste Oplossing:

Een kaart 1.3 die wel werkt of een vergoeding.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar BCC over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door BCC in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat BCC een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

BCC

Heeft op 28 mei 2015 om 13:24 geantwoord

Geboden Oplossing:

Wilt u svp de klacht opnieuw plaatsen met de naw gegevens van uw moeder of het ordernummer zodat wij het kunnen uitzoeken.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM