Klacht: download snelheid conform abonnement wordt niet gehaald

Botterlaan19 op 08 november 2015 over ZeelandNet in de categorie Internetproviders lokaal

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ZeelandNet has resolved this complaint
Klacht opgelost op 17 december 2015
Reactie van het bedrijf:

Geachte heer Lauffer, Op mijn vraag van 24-11 heb ik geen antwoord meer ontvangen, ik zie in uw dossier na het monteursbezoek van 13-11 geen toevoegingen meer en ga er voor nu van uit dat de problemen zijn opgelost. Met...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf ZeelandNet
Status Opgelost
Datum 8 november 2015

Een klant van ZeelandNet meldt dat de download snelheid van zijn abonnement van 160 Mbps niet wordt gehaald. In de afgelopen weken is de snelheid zelfs verder gedaald. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

ik heb al jaren een abonnement van 160Mbps
echter de snelheid wordt nooit gehaald
afgelopen weken zelfs gedaald tot

Gewenste Oplossing:

Wij zijn tevreden als we een snelheid krijgen waar we ook voor betalen (160Mbps)
niemand accepteert toch ook niet als je 50ltr tankt aan de pomp en betaalt en minder dan 40ltr krijgt?

opm;speedtest is uitgevoerd met een CAT5 UTP kabel van

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar ZeelandNet over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door ZeelandNet in behandeling genomen

Reactie van de melder van de klacht

10 jaren geleden - 8nov mijn klacht geplaatst en ik wordt 9 nov door de provider gebeld omtrent mijn klacht frappant de snelheid is ineens van 75-80% naar 95% als we per telefoon gezamenlijk de speedtest uitvoeren Jammer dat sinds dien de testen weer zakken naar 92% van het abonnement provider geeft aan dat ze slechts 90% van het abonnement garanderen Ik blijf dat belachelijk vinden, en vergelijkbaar met diefstal je betaalt toch ook niet voor tien kilo aardappelen als je er maar 8kg krijgt?

Bericht van ZeelandNet

10 jaren geleden - Geachte heer Lauffer, Dat u uw snelheid haatop het moment dat er contact met u wordt opgenomen zal berusten op toeval, ik zie dat de basis van uw klacht ook wisselingeni n de snelheid zijn. Alhoewel het wel of niet behalen van uw snelheid rust op verschillende factoren kan ik de uitspraak m.b.t 90% niet plaatsen. Ik zie overigens wel dat er op basis van uw gesprek de 9e een melding is aangemaakt naar onze monteursdienst met het verzoek een afspraak te maken om uw situatie ter plaatse te bekijken. Uit uw reactie maak ik op dat dit wellicht onvoldoende duidelijk met u is kortgesloten. Het is dus zeker niet zo dat er geen verdere actie wordt ondernomen. Met vriendelijke groet, Marco Schrier DELTA N.V. Afdeling Customer Interaction Supervisor Support Office & MKB Desk

Bericht van ZeelandNet

10 jaren geleden - Geachte heer Lauffer, Ik zie dat op 13 november een monteur ter plaatse is geweest, deze geeft aan dat de snelheid nu wel in orde is. Graag verneem ik van u of het probleem ook in uw beleving is opgelost zodat ik uw melding op klacht.nl kan sluiten. Mocht u nog vragen hebben dan verneem ik dit uiteraard ook graag. Marco Schrier DELTA N.V. Afdeling Customer Interaction Supervisor Support Office & MKB Desk

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat ZeelandNet een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

ZeelandNet

Heeft op 17 december 2015 om 12:11 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte heer Lauffer,

Op mijn vraag van 24-11 heb ik geen antwoord meer ontvangen, ik zie in uw dossier na het monteursbezoek van 13-11 geen toevoegingen meer en ga er voor nu van uit dat de problemen zijn opgelost.

Met vriendelijke groet,

Marco Schrier
DELTA N.V.
Afdeling Customer Interaction
Supervisor Support Office & MKB Desk

Bericht van

10 jaren geleden - Geachte heer Lauffer, Vervelend om te vernemen dat u uw snelheid wederom niet haalt, gezien u sinds het monteursbezoek van 13-11 geen verder contact meer had opgenomen en u ook niet meer had gereageerd op mijn vraag via klacht.nl en e-mail kon ik niet anders dan aannemen dat het probleem verholpen was. Ik zal een van mijn medewerkers verzoeken zo spoedig mogelijk contact met u op te nemen. Marco Schrier DELTA N.V. Afdeling Customer Interaction Supervisor Support Office & MKB Desk

Botterlaan19

Heeft op 19 januari 2016 om 15:08 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

LS
Blijft toch wel erg vreemd dat na wat boze mails en nog voor dat de monteur belt men snelheid ineens verdubbeld
En dan moet je als klant geloven dat je niet in de maling genomen wordt door je ISP

Blijf dit erg vreemd vinden en zeer onsmakelijke manier van klanten binding

Gegroet
René Lauffer

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM