Klacht: Alles-in-1

Zuiddorpe op 08 augustus 2014 over ZeelandNet in de categorie Internetproviders lokaal

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ZeelandNet has resolved this complaint
Klacht opgelost op 19 augustus 2014
Reactie van het bedrijf:

klant vandaag laten bellen door medewerker support office en verhaal verder in kaart gebracht, in de communicatie is er flink wat mis gegaan, dit als verbeterpunt aangekaart bij de klantenservice, decoder is inmiddels geleverd.

Bedrijf ZeelandNet
Status Opgelost
Datum 8 augustus 2014

Een klant van ZeelandNet heeft problemen ervaren met de levering van een HD-ontvanger die volgens de ontvangstbevestiging drie weken na de afsluiting van het pakket in juni 2014 zou worden geleverd. Ondanks herhaaldelijk contact met zowel ZeelandNet als de leverancier Quantis, ontving de klant geen duidelijke antwoorden of oplossingen, wat leidde tot frustratie over de gebrekkige communicatie en service. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Afgelopen Juni pakket aangevraagd, 18 juni afgesloten volgens ontvangstbevestiging zou de HD ontvanger 3 weken later worden geleverd. Gebeld met Zeelandnet, krijg telefoonnummer van Quantis deze nemen niet op en reageren ook niet op een Email. 31-7-2014 opnieuw gebeld met zeelandnet, men zou er achteraan gaan.
8-8-2014 weer gebeld met zeelandnet nu krijg ik te horen dat ik weer zelf met Quantis moet bellen, toch maar weer gebeld met Quantis en krijg weer het zelfde verhaal ( al onze lijnen zijn bezet probeer het later nog eens). Wanneer wordt mijn klacht nu eens serieus genomen?

Gewenste Oplossing:

Als de HD ontvanger is geleverd met een excuus van zeelandnet.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar ZeelandNet over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door ZeelandNet in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat ZeelandNet een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

ZeelandNet

Heeft op 19 augustus 2014 om 14:10 geantwoord

Geboden Oplossing:

klant vandaag laten bellen door medewerker support office en verhaal verder in kaart gebracht, in de communicatie is er flink wat mis gegaan, dit als verbeterpunt aangekaart bij de klantenservice, decoder is inmiddels geleverd.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM