Klacht: ZakelijkeTelefonie.nl WAARSCHUWING

Smit2013 op 05 juni 2013 over ZakelijkeTelefonie.nl in de categorie klachtmelden

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ZakelijkeTelefonie.nl has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Categorie klachtmelden
Status Open
Datum 5 juni 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

WAARSCHUWING
Wij hebben hele slechte ervaringen met Zakelijke Telefonie. Per abuis zijn wij overgestapt eind 2011 van KPN naar Zakelijke Telefonie. Nu komen we niet meer van ze af. Ze reageren niet op schriftelijke opzegging en zelfs niet op een aangetekend verstuurde opzegging/klacht. De nota’s blijven komen, terwijl we per 17 dec 2012 al terug gegaan zijn naar KPN en dus dubbele kosten hebben. Ze zijn slecht bereikbaar, kunnen je niet helpen en bellen nooit terug.
ZAKELIJKE TELEFONIE, BEGIN ER NIET AAN.

Gewenste Oplossing:

Opzegging met ingang van 17 december 2012. Creditering van facturen sindsdien, en dus ook terugbetaling. Uitbetaling van de aanmeldbonus.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over ZakelijkeTelefonie.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar ZakelijkeTelefonie.nl over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over ZakelijkeTelefonie.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM