Klacht: Griekse Yoghurt 10 %vet

Vmn op 16 september 2020 over Zaanse Hoeve in de categorie Voedingsmiddelen en dranken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Status Open
Datum 16 september 2020

Een consument heeft opgemerkt dat de Griekse yoghurt van Zaanse Hoeve recentelijk van consistentie is veranderd, waardoor deze nu dunner en vloeibaarder is geworden, vergelijkbaar met 0% vet yoghurt. Voorheen was de yoghurt stevig en vergelijkbaar met kwark. De consument heeft besloten om deze yoghurt niet meer te kopen vanwege deze verandering.

Mijn Klacht:

Sinds een korte tijd is de bovengenoemde yoghurt veranderd van dikte. Het is ineens gelijk aan de 0% vet en dus heel vloeibaar, dun. Voorheen was het stevig en vergelijkbaar met kwark. Deze Griekse yoghurt loopt zo van je lepel.
Aangezien het niet eenmalig was koop ik deze yoghurt niet meer.
Verandering is niet altijd een verbetering.
Vriendelijke groet,
M.Veerman

Gewenste Oplossing:

Als de yoghurt weer de dikte en stevigheid heeft van weken geleden.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM