Klacht: Bittere smaak Griekse yoghurt

elisevandenAkker op 19 december 2013 over Zaanse Hoeve in de categorie Voedingsmiddelen en dranken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Status Open
Datum 19 december 2013

Een consument heeft op 13 december Griekse yoghurt aangeschaft met een specifiek chargenummer en een houdbaarheidsdatum van 10 januari 2014. De yoghurt vertoont een bittere smaak, terwijl geur en structuur normaal lijken te zijn. De consument vraagt zich af wat de oorzaak van deze smaak kan zijn.

Mijn Klacht:

Ik heb 13 december griekse yoghurt gekocht met chargenummer GW0312 19:53 THT:10/01/14 (info deksel). Er zit een erg bittere smaak aan. De geur en structuur van de yoghurt lijken wel normaal. Wat kan hiermee aan de hand zijn?

Gewenste Oplossing:

geld terug en onderzoek of er ongezonde stoffen in terecht zijn gekomen

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM