Klacht: 2-liter kan halfvolle melk van de zaanse hoeve lekt

cpdebie op 13 mei 2013 over Zaanse Hoeve in de categorie Voedingsmiddelen en dranken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 13 mei 2013

Een klant van Zaanse Hoeve heeft herhaaldelijk problemen ervaren met lekkende 2-liter kannen halfvolle melk, wat resulteert in verspilling van melk en extra schoonmaakwerk in de koelkast. Ondanks aanpassingen in de koelkast om de kannen rechtop te plaatsen, ondervindt de klant nog steeds ruimtegebrek voor andere voedingsmiddelen.

Mijn Klacht:

ik doe eens per week boodschappen voor een hele week. dan heb ik meerdere 2-liter kannen halfvolle melk van de zaanse hoeve. deze lag ik altijd in mijn koelkast, maar heb nu al voor de 2e keer gehad dat ze lekken en ik mijn melk kwijt ben en heel mijn koelkast weer schoon kan maken. intussen heb ik mijn glasplaten zo in koelkast gelegd dat ik de kannen rechtop kan plaatsen, maar vervolgens kom ik weer ruimte tekort voor alle andere voedingsmiddelen die in de koelkast horen.

Gewenste Oplossing:

dat ik in ieder geval een reactie krijg. dat mijn klacht serieus genomen wordt en dat men er wat aan gaat doen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Zaanse Hoeve nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM