Klacht: niet aan verwchtingen voldaan

Michael Aken, van op 28 april 2020 over Your Health Spot in de categorie Sportclub/-school

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Categorie Sportclub/-school
Status Open
Datum 28 april 2020

Een klant van Your Health Spot heeft een sportabonnement afgesloten dat niet aan de verwachtingen voldeed. Ondanks een positief intakegesprek, ervoer de klant dat het personeel op de vloer niet de beloften waarmaakte en dat de sfeer in de club negatief was veranderd. De klant heeft het abonnement sinds december niet meer gebruikt en heeft voorgesteld om tot maart te betalen, maar het bedrijf weigert dit.

Mijn Klacht:

sportabbonnement afgesloten met extra’s, was een heel goed intakegesprek met allerlei beloftes en was heel overtuigend. Echter konden de werknemers op de vloer dit niet waarmaken. Ik heb me volledig gehouden aan de leidraad qua levensstijl. Het bedrijf veranderde, personeel kletste liever met alkaar dan de mensen te helpen etc en zo kan ik doorgaan.

Het abbonnement loopt tot juli geloof ik. Ben vanaf 17 december niet geweest en voorgesteld tm maart te betalen en mijn vriendin had strippenkaart van 99 euro die ze ook niet gebruikt. Dus 3,5 maand ongebruikt abonnement a 75 euro en 1x ongebruikt 99 euro en dan afscheid nemen. Maar nee, ze willen nog verder, maar het bewijs is dat het EN niet helpt, en ik het vrtrouwen kwijt ben en het bedrijf negatief is veranderd.

Gewenste Oplossing:

stoppen met betalen vanaf maart

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM