Klacht: De prijs is veel te hoog.

vadepo op 11 april 2016 over www.eurotops.nl in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 11 april 2016

Een klant van Eurotops heeft een easypix videocamera ontvangen die goed functioneert, maar is ontevreden over de prijs. De klant merkt op dat dezelfde camera bij Bol.com voor € 57,00 te koop is, terwijl Eurotops € 105,98 vraagt, inclusief verzendkosten. De klant vraagt zich af of dit een fout is of dat hij te snel heeft gekocht.

Mijn Klacht:

Ik heb de easypix vidiocamera vandaag gekregen, hij doet het goed, maar de prijs verhouding staat in het niet want bij Bol.com staat de zelfde camera voor € 57,00 franco thuis bij eurotops staat hij voor (met verzeldkosten) €105,98.is dit niet een fout. Of heb ik het te vlug gekocht ?

Ik hoop op een reakte van Uw kant.
Hoogachtend JPM van der Post
[email protected]

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als U hierop gunstig reageert , en mij tegemoet komt in de prijs. Anders is dit geen reclame voor Uw zaak.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)