Klacht: Bestelling gedaan maar een andere produkt ontvangen.

H Largo op 02 juli 2018 over Wish in de categorie Internetshops - Gadgets

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Wish
Status Open
Datum 2 juli 2018

Een klant heeft een klacht ingediend over het ontvangen van verkeerde producten van Wish. Hij heeft zwarte bokshandschoenen besteld, maar ontving roze exemplaren. Daarnaast heeft hij eerder al een verkeerde koptelefoon ontvangen in plaats van de bestelde oortjes en hoopt nu dat zijn klacht serieus wordt genomen.

Mijn Klacht:

Hallo. Een vriend van mij heeft zwarte boks handschoenen besteld en heeft daar in plaats roze ontvangen.
Ook heeft hij eerder paar keer een mail gestuurd naar jullie omdat hij ook verkeerde product heeft ontvangen, het gaat om een koptelefoon die hij heeft besteld en in plaats daarvan heeft hij oortjes ontvangen. Ik ga er vanuit dat jullie dit keer wel zijn klacht serieus nemen.
Zijn mail adres is: [email protected]

Gewenste Oplossing:

Dit is zijn tweede bestelling, eerste bestelling was hij ook niet tevreden over de levering (zie beschrijving klacht).

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Wish

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Wish nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM