Klacht: Wijzigen busroute door Noord Zuid lijn

Simone van Dijk op 27 augustus 2018 over EBS in de categorie Vervoersbedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf EBS
Categorie Vervoersbedrijven
Status Open
Datum 27 augustus 2018

Een klant van EBS heeft bezwaar gemaakt tegen de wijziging van de busroute van lijn 301 naar lijn 305, waardoor de bus niet langer rechtstreeks naar Overwhere rijdt. Dit leidt tot een aanzienlijke verlenging van de reistijd van 12 minuten naar een uur en hogere reiskosten voor de dochter die naar school op de Spinnekop gaat.

Mijn Klacht:

Doordat de busroute van de 301 gewijzigd is naar de 305 komt de bus niet meer rechtstreeks in Overwhere. Hierdoor kan dochter niet meer rechtstreeks op school op de Spinnekop komen. Reistijd gaat van ongeveer 12 minuten naar een uur. En daarnaast stijgen de kosten.

Gewenste Oplossing:

Als 305 oude route aanhoudt

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over EBS

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over EBS nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM