Klacht: wie is wie?

Orlette op 02 juni 2023 over zoekuwbedrijf.nl in de categorie Zoekdiensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Zoekdiensten
Status Open
Datum 2 juni 2023

Een klant heeft in 2019 een contract afgesloten met een vertegenwoordiger van Google search, maar heeft nooit een bevestiging ontvangen. Na een betalingsregeling met Snijders incasso voor een bedrag van 178,71 euro, werd de klant in 2022 opnieuw benaderd door Fair collect incasso namens zoekuwbedrijf.nl voor een bedrag van bijna 600 euro. De klant verzocht om de geluidsopnamen van het contract, maar deze konden niet worden verstrekt.

Mijn Klacht:

In 2019 ben ik naar mijn weten benaderd door Roos Mulder van Google search. Bij haar heb ik een contract afgesloten, dit heb ik via een bandopnamen bevestigd. Het zou voor een jaar zijn en ik zou hier heel veel profijt van hebben. Hier heb ik nooit een bevestiging van mogen ontvangen. vervolgens wordt ik benaderd door Snijders incasso, voor een bedrag van 178.71 met de vermelding van de bedrijvenpagina.nl. Hiervoor heb ik een betaalregeling getroffen en betaald. Ik was van mening dat de zaak hiermee was afgedaan. Vervolgens ben ik in 2022 benaderd door Fair collect incasso zij waren ingezet door zoek-uw-bedrijf.nl, of ik even een bedrag van bijna 600 euro wilde betalen. Toen ik vroeg naar de geluidsopnamen waarin ik het contract ben aangegaan kon deze niet aan mij worden gegeven. Wel hadden ze de opnamen waarin ik het contract heb beëindigd uiteindelijk dacht ik, ik ga niet halen en trekken, betaalregeling getroffen en betaald. Maar wat breekt mijn klomp nu, dat ik weer benaderd word, maar nu door Uw-firma-online over mijn contract bij hun. toen ik vroeg naar de geluidsopnamen werd mij gezegd dat ik contact op moet nemen met de financiële afdeling, waar niemand mij gegeven van kan geven. Hiervoor zou ik naar de website moeten om een klacht in te dienen en verzoek om contact. Dit heb ik gedaan, maar toe ik het formulier wilde verzenden kon dit niet. Hier heb ik een print screen van gemaakt.
lang verhaal, maar hoe kan zoiets gebeuren. Daarnaast ben ik ook nog benaderd door MKB bedrijven register.

Gewenste Oplossing:

Het teveel betaalde bedrag wil ik graag terug en dat deze louche bedrijven niet meer kunnen opereren .

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM