Klacht: Wel loten betaald, maar niets ontvangen

WiseGuy1970 op 01 januari 2015 over Staatsloterij in de categorie Loterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 13 januari 2015
Reactie van het bedrijf:

e-mail verstuurd met de lotnummers en erbij vermeld dat er een ander e-mailadres in het systeem staat. Klacht afgehandeld. Rebecca, dinsdag 13 ./1/2015

Categorie Loterijen
Status Opgelost
Datum 1 januari 2015

Een klant heeft twee loten gekocht voor de oudejaarsloterij van de Staatsloterij, maar heeft deze nooit per e-mail ontvangen. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Ik heb voor de trekking van de oudejaarsloterij twee loten gekocht. Deze echter nooit per mail mogen ontvangen.

Gewenste Oplossing:

Gaarne zou ik de loten alsnog op het volgende email adres ontvangen:

[email protected]

Ik voeg een bestand met een kopie van de betalingsgegevens bij.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Staatsloterij in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Staatsloterij een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Staatsloterij

Heeft op 13 januari 2015 om 13:57 geantwoord

Geboden Oplossing:

e-mail verstuurd met de lotnummers en erbij vermeld dat er een ander e-mailadres in het systeem staat. Klacht afgehandeld.

Rebecca, dinsdag 13 ./1/2015

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM