Klacht: Wel betaald niks meer gehoord

Michael Aken, van op 09 april 2021 over Willem\'s Warenhuis in de categorie Internetshops - Algemeen, Websites - Korting, voordeeltjes en aanbiedingen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 9 april 2021

Een klant heeft een keukenrek besteld bij Willem's Warenhuis en het bedrag van €44,95 betaald, maar heeft sindsdien niets meer vernomen van het bedrijf. Ondanks herhaalde pogingen om contact op te nemen via e-mail, blijft een reactie uit en is er geen telefoonnummer beschikbaar. De klant vraagt zich af of hij slachtoffer is geworden van oplichting.

Mijn Klacht:

Keuken Rek Pro ™ (OPOP) × 1 5F €44,95 Op pintrest komt de afbeelding steeds voorbij ideaal om fruit in te bewaren. Dus ik dacht er zijn nog genoeg rekjes. Geld overgemaakt niks meer gehoord. Mail gestuurd had graag de maten geen antwoord na meerdere keren mailen ik hoor niets en nu ik verder kijk er is geen telefoonnummer te vinden. 02-03-2021 betaald via ideal. Ben ik er dan toch voor de 1e keer ingetrapt ?

Gewenste Oplossing:

Graag had ik het keukenrek maar anders geld terug verzendkosten die ik heb betaald € 3.95

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten