Klacht: Wel betaald, niet geleverd

mwisse op 29 mei 2013 over Laderwebshop.nl in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 30 mei 2013
Reactie van het bedrijf:

Wij hebben geen mail of telefoontje van u ontvangen. Maar goed nieuws de lader is onderweg.

Status Opgelost
Datum 29 mei 2013

Een klant heeft op 7 mei een Samsung S3 auto oplader besteld bij Laderwebshop.nl, maar heeft deze nog niet ontvangen. Ondanks het versturen van twee e-mails met vragen over de status van de bestelling, heeft de klant geen reactie ontvangen. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Op 7/5 heb ik een samsung S3 auto oplader besteld, en nog niets ontvangen. Er zijn 2 mails gestuurd met de vraag waar de oplader blijft, helaas geen reactie.

Gewenste Oplossing:

Zo snel mogelijke levering!

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Laderwebshop.nl in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Laderwebshop.nl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Laderwebshop.nl

Heeft op 30 mei 2013 om 06:30 geantwoord

Geboden Oplossing:

Wij hebben geen mail of telefoontje van u ontvangen.

Maar goed nieuws de lader is onderweg.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)