Mijn Klacht:
ik heb 23 mei 2012 een ajax tenue besteld tot op heden nog niets gehoord,proberen te bellen en mailen.nog steeds niks gehoord wat is dit
Gewenste Oplossing:
geld terug of leveren.
riley01 op 26 juni 2012 over Voetbalwarenhuis.com in de categorie Internetshops - Sport
Een klant heeft op 23 mei 2012 een Ajax tenue besteld bij Voetbalwarenhuis.com, maar heeft tot op heden geen levering ontvangen. Ondanks herhaalde pogingen om telefonisch en per e-mail contact op te nemen, blijft de klant zonder reactie van het bedrijf. De klacht is inmiddels opgelost.
ik heb 23 mei 2012 een ajax tenue besteld tot op heden nog niets gehoord,proberen te bellen en mailen.nog steeds niks gehoord wat is dit
geld terug of leveren.
Bericht van Robin van Klacht.nl
14 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Voetbalwarenhuis.com in behandeling genomen
Bericht van
14 jaren geleden - deze is ook bij de partije die is zoek geraakt maileven uw gegevens voor terugbetaling
Reactie van de melder van de klacht
14 jaren geleden - is dit wel verantwoord,na alles wat er gebeurd is
Bericht van Robin van Klacht.nl
14 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Voetbalwarenhuis.com een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht
Reactie van de melder van de klacht
14 jaren geleden - ja hoor ik heb het geld terug ontvangen bedankt daarvoor.
Tip van onze consumentenexpert
Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.
Bron: ConsuWijzer / ACM