Klacht: wel betaald maar product niet gekregen

user-1009392 op 21 december 2018 over Spelpunt Bingo in de categorie Internet Games

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Internet Games
Status Open
Datum 21 december 2018

Een klant heeft 50 euro gestort voor 48.000 punten bij Spelpunt Bingo, maar heeft deze punten niet ontvangen. Na contact met de klantenservice werd aangegeven dat er geen storting op het account zichtbaar was, ondanks dat de klant een afschrift heeft gestuurd ter bevestiging.

Mijn Klacht:

via mijn telefoon 50 euro gestort voor 48000 punten
helaas niets ontvangen. daarna mail gestuurd naar contact en die zeggen dat er niets gestort is op mij account . Ik heb de afschrift ook gestuurd

Gewenste Oplossing:

punten erbij of geld terug

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Spelpunt Bingo

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Spelpunt Bingo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM