Klacht: Bezorging

Wilma Timman op 26 mei 2017 over Wehkamp in de categorie Online Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten

Mijn Klacht:

Op 24 mei zou er een pakketje bezorgd worden van Wehkamp. Helaas is het niet bezorgd. Ik heb Wehkamp 25 mei gebeld en kreeg te horen dat ze een melding hadden gehad dat ik niet thuis was. Ik was beslist thuis. En heb niemand aan de deur gehad. Al zou mijn bel stuk zijn dan zie ik nog dat er iemand aan mijn deur staat. Dit is niet de eerste keer dat ik een klacht heb over de bezorging van DHL. Ik heb Wehkamp al geadviseerd een andere bezorgdienst te nemen . Echt heel irritant

Gewenste Oplossing:

Als mijn pakketje gewoon op tijd wordt bezorgd

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Wehkamp over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Wehkamp in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Wehkamp een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Wehkamp

Heeft op 26 mei 2017 om 20:28 geantwoord

Geboden Oplossing:

Goedenavond,

Vervelend dat een 'niet thuis' melding in het systeem is gekomen terwijl je gewoon thuis was en je op deze manier het pakket niet hebt kunnen ontvangen, hiervoor mijn excuus. Deze klacht wordt doorgegeven aan DHL, zodat de betreffende bezorger hierop wordt aangesproken. Voor het ongemak heb ik je per mail compensatie gestuurd.

Ik hoop je hierbij voldoende te hebben geïnformeerd.

Met vriendelijke groet,
Webcareteam Wehkamp

Reactie van de melder van de klacht

7 jaren geleden - Heel netjes van Wehkamp, maar helaas heeft DHL wederom weer niet mijn pakketje bezorgd. Dit zou vanavond tussen 18.00 en 21.00 uur zijn. Hier alweer contact over gehad met Wehkamp. Maar ben er wel een beetje klaar mee.

Wilma Timman

Heeft op 27 mei 2017 om 07:45 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Wederom gisterenavond thuis gezeten omdat mijn pakketje nu wel zou gebracht worden, dus niet weer niet komen opdagen. Het gaat eens tijd worden dat hier echt wat aangedaan wordt want ben er nu wel echt een beetje klaar mee

Bericht van Wehkamp

7 jaren geleden - Goedemorgen, Wegens overmacht door drukte kon de chauffeur de rit gister niet afmaken. Excuses hiervoor. Naar verwachting zal je pakket vandaag bezorgd worden. Met vriendelijke groet, webcareteam wehkamp

Reactie van de melder van de klacht

7 jaren geleden - Niet te geloven maar dan is vandaag eindelijk mijn pakket bezorgd, dit zou tussen 9.00 en 13.00 zijn maar nee. Het was uiteindelijk over half 5 dat het pakket kwam. Wehkamp dit is geen goede reclame voor jullie maar al met al ben ik blij dat mijn pakket met 3 dagen vertraging er eindelijk is!

Alle klachten die gemeld zijn door