Klacht: Wegsluizen derden-gelden door directieleden (Balkenende en Peters)

user-1250035 op 12 oktober 2017 over Domica in de categorie Verhuur

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Domica has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Domica
Categorie Verhuur
Status Open
Datum 12 oktober 2017

Er zijn zorgen geuit over de financiële situatie van Domica, waarbij uit de concept-jaarrekening van Balkenende Holding BV blijkt dat er aanzienlijke vorderingen zijn op de directieleden. Dit heeft geleid tot vragen over de bestemming van de ontvangen huren en bemiddelingskosten. De curator is momenteel bezig met een onderzoek naar deze financiële transacties.

Mijn Klacht:

Uit de concept-jaarrekening 2014 van Balkenende Holding BV blijkt dat de gefailleerde vennootschap uit hoofde vanrekening-courantverhouding een vordering heeft van € 280.160,– op de heerBalkenende en uit hoofde van een geldlening een vordering van € 76.000,– op een derde.
De curator heeft dit thans in onderzoek.

Het is nu wel duidelijk waar onze huren en bemiddelingskosten terecht gekomen zijn.

Gewenste Oplossing:

Wanneer al onze tegoeden betaald zijn.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM