Klacht: Geld verschuldigd ben

Riseroos op 18 augustus 2017 over Weekendje Genieten in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Categorie Online Reisbureaus
Status Open
Datum 18 augustus 2017

Een klant heeft meerdere keren telefonisch contact gehad met Weekendje Genieten over een vermeende schuld van 200 euro. Ondanks pogingen om via internet contact op te nemen, is het de klant niet gelukt om het bedrijf te bereiken, terwijl er dreigingen zijn geuit over het inschakelen van een deurwaarder.

Mijn Klacht:

Hallo ben 2x gebeld door weekendje genieten 15-7 en 17-8 dar ik 200 euro moet betalen anders sturen ze een deurwaarder op ons af.
Ze bellen met privenr. En geprobeerd via internet weekendje genieten in contact te komen maar lukt niet. Krijg ze niet te pakken.

Gewenste Oplossing:

Als ze stoppen met bellen,

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM