Klacht: waardebon van 5 euro in de recreant plezierige uitstapjes

bewoners commissie DE GROTE EIK op 24 mei 2017 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 24 mei 2017

Bewoners van een seniorenflat in Tilburg hebben geklaagd over de weigering van een 5 euro kortingbon bij de Albert Heijn in Goirle. Ondanks dat de bon geldig was en specifiek voor deze locatie was uitgegeven, werden de bewoners teleurgesteld toen de kassières de bon niet accepteerden. Dit leidde tot frustratie, aangezien verschillende bewoners speciaal naar Goirle waren gereisd om gebruik te maken van de aanbieding.

Mijn Klacht:

in deze krant jaargang 15 nr 1 april t/m juni staat op pagina 12 een 5 euro kortingbon bij besteding van 25 euro boodschappen alleen in te leveren bij albert heijn van hogendorpplein -koningsschild 11 goirle en is geldig t/m 31 augustus 2017 wij wonen in tilburg in een seniorenflat verschillende bewoners zijn speciaal met de bus naar giorle gereisd om gebruik te maken van deze korting bon en tot onze verbazing wordt deze bon geweigerd door de cassieres van deze albert heijn goirle veel gedupeerde in ons flat gebouw mooie stunt bedankt ALBERT HEIJN GOIRLE !!!!!!

Gewenste Oplossing:

wat wordt hier mee gedaan voor onze bewoners graag een positieve reactie !!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van De Recreant

8 jaren geleden - Beste heer/mevrouw, Zojuist kwamen wij deze klacht tegen op internet en betreuren het ten zeerste. Wij hebben inmiddels ons contactpersoon bij AH op de hoogte gesteld van deze klacht. Wel is het zo dat AH Hogendorpplein in Goirle niet behoord tot het hoofdkantoor van AH maar van BUN. Wij hebben zelf echter nog geen klachten via de mail of telefoon mogen ontvangen over bonnen in De Recreant die niet gebruikt konden worden. Mocht u in de toekomst vragen hebben of klachten dan kunt u deze allereerst altijd aan ons melden. U kunt contact opnemen via ons telefoonnummer of via de mail. Deze kunt u vinden op www.plezierigeuitstapjes.nl. Ik hoor uiteraard graag van u en zou ook meer dan graag op de hoogte gehouden willen worden. Met vriendelijke groet, De Recreant (Plezierige Uitstapjes)

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer