Mijn Klacht:
Ik had vijf stuks boodschappen in mijn tas met een aankoop bon van Plus super markt.Ik was wat vergeten te kopen bij plus markt. Toen dacht ik ok
ik loop even binnen bij Lidl kan ik hier kopen. Toevallig was een meneer
bezig bij de groenten afdeling, ik vroeg aan hem of hij asperges had. Nee zei hij ok dacht ik dan ga ik maar weg anders kom ik laat op mijn werk.
Dus ik liep de kassa voorbij, en toen kwam de securety en vroeg of hij in mijn tas wil controleren ( hij heeft gelijk maar ik zou zeggen controleer eerst je video voor je bij langs komt. En een ieder uiteraard die staat te kijken van, daar heb je die kleurling ze heeft iets gejat….ik schaamde mij kapot. en nog steeds zit het mij niet lekker. ik ga ermee naar bed en sta met het nare gevoel weer op. Dit is mij nog noooooit eerder voor gekomen. Bij plus markt zodra je binnen loopt geeft je netjes door dat ik wat boots schappen heb. Maar bij Lidl kan ik bij niemand melden. Ik zou ook niet in een hokje mee willen lopen..Zo dat een ieder naar je kijkt.
Ik verwacht heel gauw een antwoord van u. met vriendelijke groet, ELS
Gewenste Oplossing:
Ik hoop dat mijn mail gauw in behandeling wordt genomen. Ik hoor graag van u. Tevreden zal ik ook nooit zijn, het zit diep geworteld.
Met vriendelijke groet,
Els Ramkhelawan

