Klacht: krijg geen eten

M P A Op Heij op 13 november 2015 over Voedselbank in de categorie klachtmelden

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie klachtmelden
Status Open
Datum 13 november 2015

Een persoon die al drie jaar gebruikmaakt van de voedselbank in Weert heeft een probleem ondervonden omdat hij afgelopen vrijdag niet kon komen door een afspraak met zijn vader. Als gevolg van deze afwezigheid is hem een uitsluiting van zes maanden opgelegd, wat leidt tot grote zorgen over zijn voedselvoorziening.

Mijn Klacht:

ben afgelopen vrijdag helemaal vergeten naar de voedselbank te gaan omdat ik met mijn vader mee was om een auto te kopen ik ben al 3 jaar in weert op de voetselbank en als straf mag ik 6 maanden niet komen hoe moet ik nou verder??? weet het niet meer

Gewenste Oplossing:

als ik eten mag halen

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Voedselbank

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM