Klacht: Verzekering foutieve informatie

pinguinge94 op 31 augustus 2020 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 31 augustus 2020

Een klant van Vodafone heeft een klacht ingediend over foutieve informatie met betrekking tot zijn verzekering. Na het indienen van een schadeclaim voor een waterschade aan zijn telefoon, kreeg hij van een medewerker te horen dat hij voor 53 euro een nieuwer model kon kiezen. De klant voelt zich misleid omdat hij later ontdekte dat deze informatie niet correct was.

Mijn Klacht:

Drie weken geleden ben ik met mijn telefoon gaan zwemmen. Dit is natuurlijk niet goed voor het toestel. gelukkig heb ik hem goed verzekerd via Vodafone. Dus ik ben naar de winkel gegaan met mijn kapotte toestel (op dinsdag 11 augustus om 17:20). Hier werd ik geholpen door DJ. Dit is een medewerker van Vodafone. Ik heb toen een goed gesprek met deze man gehad. Hij hielp mij goed en samen hebben we gebeld naar de verzekering en heeft hij me verder geholpen. In dit gesprek heb ik gevraagd of ik dan hetzelfde model terug zou krijgen, of dat er ook de optie was om een nieuwer model aan te schaffen voor een kleine extra vergoeding. De medewerker gaf toen aan dat ik 53 euro bij kon leggen, en dan een nieuwer model uit zou kunnen kiezen. Bijvoorbeeld de Iphone SE 2020. Ik heb toen nogmaals voor de duidelijkheid gevraagd of ik dit goed geïnterpreteerd had, omdat ik weet dat dit nogwel eens mis kan gaan. De medewerker bevestigde mijn interpretatie.
Nu heb ik een mailtje ontvangen dat mijn toestel in de winkel was aangekomen onder referentienummer iRMAVODA16709324. Ik ben zojuist naar de winkel gegaan in de veronderstelling dat ik de keuze kon maken om hetzelfde model terug te krijgen of een nieuwer model te krijgen. toen ik dit vandaag aangaf bij een andere medewerker werd gezegd dat dit niet mogelijk was en dat dit nooit mogelijk was geweest. Tot mijn grote frustratie werd mij gezegd dat dit een communicatiefout is geweest. Dit vond ik natuurlijk vreemd omdat ik meerdere malen duidelijkheid heb gevraagd en dat het steeds bevestigd werd. Nu ben ik natuurlijk nieuwsgierig welke medewerker hierin gelijk heeft en of ik dan alsnog een nieuwe model zou mogen krijgen, aangezien hier mijn voorkeur naar uit gaat.

Gewenste Oplossing:

Omdat ik door de eerste medewerker foutief ben ingelicht zou ik graag een nieuwer model willen krijgen voor het bedrag dat hij toen tegen mij heeft gezegd. Ook omdat ik een aantal keer de bevestiging aan hem vroeg, en hij het bleef bevestigen dat ik hem goed heb verstaan.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vodafone

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vodafone nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door pinguinge94
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie