Klacht: Omzetten abonnent fout gegaan, nu geen internet maar wel betalen

Peetjej op 03 augustus 2023 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 3 augustus 2023

Een klant van Vodafone ervaart problemen bij het omzetten van het abonnement van zijn dochter, wat al sinds april aan de gang is. Ondanks meerdere telefoongesprekken en pogingen om het abonnement aan te passen, heeft de dochter momenteel geen toegang tot 4G, terwijl de klant wel 15 euro per maand betaalt. De klant is gefrustreerd over de tijd en moeite die in het proces is gestoken zonder resultaat.

Mijn Klacht:

Ik ben al sinds april bezig om het abonn. van mijn dochter om te zetten. Eerst moest ik haar abonn. toevoegen aan het klantnummer van mijn zoon (die had al Red Together). Daarna bleek dat ik eerst haar telefoon moest afbetalen. Daarna werd haar abonn. maar niet omgezet. Toen werd het wel omgezet maar kan ik haar niet toevoegen aan de Red Together groep. Met dit alles ben ik al een aantal maanden zoet. Telkens moet ik hiervoor weer bellen, half uur voordat ik erdoor ben en dan nog eens een half uur voordat ze weten hoe nu verder. Om er daarna achter te komen dat het weer niet goed is gegaan. Mijn dochter heeft nu geen 4G, maar ik betaal wel 15 euro/maand. En dan heb ik het nog niet over alle stress en belminuten die ik hieraan gespendeerd heb. En waar Vodafone weer profijt van heeft want als die op zijn betaal ik gewoon weer extra. Ik ben op dit moment ten einde raad!!!

Gewenste Oplossing:

Als mijn dochter toegevoegd kan worden aan de Red Together groep. En ik een compensatie krijg voor al dit gedoe en het feit dat ze nu niets kan met het abonn. waar ik WEL voor betaal.

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vodafone

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vodafone nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Peetjej
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie